LEGO® Batman Movie 70917 Úžasný Batmobil + dárek zdarma

L70917
  • 3 499 Kč 300 Kč –9 %
  • Na dotaz
3 199 Kč
Kategorie: Batman Movie
Počet dílků: více než 1000
Určení: pro kluky
Položka byla vyprodána...
 

Rozlož Úžasný Batmobil 4 v 1 a zajmi všechny super-padouchy!

Spoj své síly s postavami z LEGO® BATMAN MOVIE - Batmanem, Batgirl™, Robinem a Alfrédem Pennyworthem (v Batobleku) - a nech super-padouchy zažít hned čtyřnásobné potíže díky Úžasnému Batmobilu! Tento úžasný model lze rozložit na čtyři samostatná vozidla: Batmobil, Batmanovo letadlo, Bat-Tank a Batcycle. Batmobil obsahuje rozkládací trysky a čtyři vystřelovače, zatímco Batmanovo letadlo má rozkládací křídla a dva pružinové vystřelovače. Batcycle má skládací kola a Bat-Tank s těžkou výzbrojí má dva ukryté rychlé vystřelovače. Sada obsahuje také otáčecí Bat-Signál se svítící LEGO® kostkou, létající disk Polka-Dot Mana, navíc osm minifigurek s různými zbraněmi a doplňky, které mají za úkol inspirovat nekonečné situační hry plné akce.

Součástí je osm minifigurek: Batman™, Robin™, Batgirl™, Polka-Dot Man™, Alfréd Pennyworth™ (v Batobleku), Zlá čarodějnice ze západu a dvě létající opice.

Tato sada obsahuje Úžasný Batmobil 4 v 1, který lze rozložit na čtyři samostatná vozidla: Batmobil, Batmanovo letadlo, Bat-Tank a Batcycle. Součástí je také postavitelný Bat-Signál. Batmobil obsahuje otevírací kokpit pro minifigurku, čtyři vystřelovače, dvě rozkládací trysky, dvě ukrytá nefunkční děla a průsvitnou součástku světel. Batmanovo letadlo obsahuje otevírací kokpit pro minifigurku s detailní palubní deskou, dva pružinové vystřelovače, rozkládací křídla, netopýří zadní křídla a průsvitné dílky světel. Bat-Tank obsahuje otevírací kokpit pro minifigurku s detailní přístrojovou deskou, velká kola, dva ukryté rychlé vystřelovače, otevírací prostor zbrojnice s detailním ovládacím panelem a průsvitné dílky světel. Batcycle obsahuje sklápěcí kola pro jízdu a parkování uvnitř Úžasného Batmobilu. Aktivuj svítící LEGO® kostku Bat-Signálu a promítej na obloze symbol netopýra. Mezi zbraněmi najdeš Batarangy Batgirl a Batmana, dvě tečky Polka-Dot Mana a dva meče Alfréda Pennywortha. Mezi doplňky najdeš kápě patřící Batmanovi, Robinovi, Batgirl, Alfredovi Pennyworthovi a Zlé čarodějnici ze západu, víceúčelový pásek Batmana a Batgirl, helmu Polka-Dot Mana, klobouk Alfreda Pennywortha a koště a klobouk Zlé čarodějnice ze západu.

Úžasný Batmobil měří přes 12 cm na výšku, 37 cm na délku a 16 cm na šířku.

Bat-Tank měří přes 7 cm na výšku, 16 cm na délku a 14 cm na šířku.

Batwing měří přes 8 cm na výšku, 20 cm na délku a 19 cm na šířku.

Batcycle měří přes 4 cm na výšku, 11 cm na délku a 3 cm na šířku.

Batmobil měří přes 9 cm na výšku, 23 cm na délku a 12 cm na šířku.

Létající disk Polka-Dot Mana měří v průměru přes 3 cm.

Bat-Signal měří přes 10 cm na výšku, 6 cm na šířku a je 6 cm hluboký.

Doporučený věk: od 10 do 16 let

Určení: pro kluky

Počet dílků: 1456