LEGO® City 60154 Zastávka autobusu + dárek zdarma

L60154
  • 1 199 Kč 100 Kč –8 %
  • Vyprodáno
1 099 Kč
Kategorie: City
Doporučený věk: od 5 do 12 let
Počet dílků: od 301 do 500
Určení: pro kluky
Položka byla vyprodána...
 

Nastupovat, s autobusem LEGO® City je toho ještě tolik k vidění!

Přidej se k ostatním cestujícím na rychlou a snadnou jízdu v autobuse od LEGO® City. Tento skvělý model je vybaven otevíracími předními a bočními dveřmi, stojanem na kola v přední části, sedačkami pro minifigurky cestujících, zavazadlovým úložným prostorem a místem pro invalidní vozík uvnitř. Dále obsahuje autobusovou zastávku se stojanem na kola, odpadkový koš, čekárnu a malou rampu, navíc novinový stánek s novinami, ovocem a nápoji na prodej.

Součástí je šest minifigurek: dva cestující v autobuse, řidič autobusu, prodavač v novinovém stánku, návštěvník novinového stánku a cestující na invalidním vozíku, navíc figurka psa.

Obsahuje městský autobus s otevíracími předními a bočními dveřmi, stojanem na dvě kola v zadní části a vnitřním prostorem pro čtyři minifigurky, včetně cestujícího na invalidním vozíku. Součástí je dále autobusová zastávka s čekárnou, stojanem na kola, odpadkovým košem a malou rampou pro invalidní vozík, navíc novinový stánek s otevřenou policí a vnitřním prostorem pro minifigurku a sestavitelná pouliční lampa. Navštiv novinový stánek a kup si noviny a studený nápoj. Zatímco čekáš, než autobus dorazí na zastávku, zaparkuj své kolo ve stojanu na kola. Pomoz vytlačit vozík nahoru po rampě až do autobusu. Mezi doplňky najdeš aktovku, ovoce, dva nápoje, troje noviny a sestavitelný invalidní vozík.

Městský autobus měří přes 7 cm na výšku, 23 cm na délku a 5 cm na šířku.

Autobusová zastávka měří přes 7 cm na výšku, 8 cm na šířku a 8 cm do hloubky.

Novinový stánek a pouliční světlo měří přes 13 cm na výšku, 3 cm na šířku a 8 cm do hloubky.

Doporučený věk: od 5 do 12 let

Určení: pro kluky

Počet dílků: 337