LEGO® City 60167 Základna pobřežní hlídky + dárek zdarma

L60167
  • 2 999 Kč 250 Kč –8 %
  • Na dotaz
2 749 Kč
Kategorie: City
Doporučený věk: od 6 do 12 let
Počet dílků: od 501 do 1000
Určení: pro kluky
Položka byla vyprodána...
 

Pluj na volném moři a zažij vzrušující záchrannou akci!

Utáhni si záchrannou vestu - jako součást posádky Základny pobřežní hlídky LEGO® City - se dvěma patry, kancelářskými prostory a pohybujícím se satelitním talířem. Obsahuje dále loď s otevíracím můstkem i palubou, pohybujícím se satelitním talířem a světlometem, lékařské centrum a záchranné plavidlo s funkcí startu, dále helikoptéru s přistávací plochou, rychlý motorový člun a sestavitelnou bójku.

Součástí je sedm minifigurek: šest členů pobřežní hlídky (tři námořníci, dva členové posádky helikoptéry, jeden zaměstnanec centrály) a námořník, navíc dvě figurky zvířat: žralok a chobotnice.

Obsahuje dvoupatrovou pozorovací centrálu, loď pobřežní hlídky, přistávací plochu pro helikoptéru, motorový člun a sestavitelnou bójku. Centrála má pohybující se satelitní talíř, antény a kancelářské prostory. Loď pobřežní hlídky je vybavena otevírací palubou a můstkem, pohybujícím se radarem a světlometem, zdravotnickým centrem v podpalubí s nosítky a dalším zařízením a záchranným člunem s funkcí startu. Helikoptéra má otáčecí rotory, plováky a otevírací kokpit pro tři minifigurky, součástí sady je navíc přistávací plocha. Motorový člun je vybaven dvojitými sklopnými motory a dvěma vodními doplňky. Obě lodě plavou na vodě! Odpal světlici z odpalovacího zařízení zatažením za malou páčku. Roztoč rotory na helikoptéře a vzlétni z přistávací plochy. Zvedni hák připojený k záchrannému plavidlu a vypusť ho z lodi. Mezi doplňky najdeš odpalovací zařízení pro světlice s červenou světlicí, několik záchranných kruhů, záchranné vesty, dvě vysílačky, dalekohled, dva hrníčky na kávu, kávovar a počítače.

Loď pobřežní hlídky měří přes 21 cm na výšku, 41 cm na délku a 10 cm na šířku. Člun měří přes 7 cm na výšku, 26 cm na délku a 6 cm na šířku. Helikoptéra s rotory měří přes 8 cm na výšku, 24 cm na délku a 18 cm na šířku. Přistávací plocha pro helikoptéru měří přes 4 cm na výšku, 20 cm na šířku a 16 cm do hloubky. Pozorovací základna měří přes 21 cm na výšku, 19 cm na šířku a 13 cm do hloubky. Bójka měří přes 8 cm na výšku, 3 cm na šířku a 3 cm do hloubky. Figurka žraloka měří přes 7 cm na délku. Figurka chobotnice měří přes 6 cm na délku.

Doporučený věk: od 6 do 12 let

Určení: pro kluky

Počet dílků: 792