LEGO® Creator 31069 Rodinná vila + dárek zdarma

L31069
  • 1 699 Kč 150 Kč –9 %
  • Na dotaz
1 549 Kč
Kategorie: Creator
Doporučený věk: od 8 do 12 let
Počet dílků: od 501 do 1000
Určení: pro holky i kluky
Položka byla vyprodána...
 

Přestavuj a užívej si s touto parádní Rodinnou vilou 3 v 1!

Užívej si městská dobrodružství v třípatrové Rodinné vile, která obsahuje střechu s červenými taškami, bílou fasádu se spoustou oken a barevných detailů, navíc prostor zahrady s basketbalovým košem, venkovním ohništěm, poštovní schránkou, psí boudou a schodištěm vedoucím na terasu s lehátkem. Detaily interiéru zahrnují ložnici a kuchyni, stoly a pohovku. Sestavitelné sekce různě kombinuj a jednoduše prohazuj okna, dveře a další části a upravuj tak svůj dům pomocí LEGO® Creator modulárního systému, který je novinkou pro červen 2017. Zkombinuj tuto sadu se sadami 31067 a 31068 a postav dům snů s nekonečným množstvím možností pro stavění i hraní! Tento model LEGO Creator 3 v 1 lze přestavět na Golfový hotel nebo na Letní vilu s plaveckým bazénem.

Součástí jsou tři minifigurky: muž, žena a chlapec, navíc sestavitelná figurka psa.

Třípatrová Rodinná vila obsahuje střechu s červenými taškami, bílou fasádu se spoustou oken a barevných detailů, navíc prostor zahrady se stromem, basketbalovým košem, venkovním ohništěm, poštovní schránkou, psí boudou a schodištěm vedoucím na dlážděnou terasu s lehátkem. Detaily interiéru obsahují detailní kuchyni, jídelní stůl, stolek a manželskou postel. Posaď minifigurku do auta s otevřenou střechou a aktivuj funkční světla. Sestavitelné sekce, které lze snadno spojit, různě kombinuj a jednoduše prohazuj okna, dveře a další modulární části a upravuj tak svůj dům pomocí LEGO® Creator modulárního systému, který je novinkou pro červen 2017. Mezi doplňky najdeš vytištěný dopis, kost a kyblík. Baterie je součástí sady.

Zkombinuj tuto sadu s budovami v sadách 31067 a 31068 od LEGO® Creator a postav dům snů s nekonečným množstvím možností pro stavění i hraní!

Model 3 v 1 lze přestavět na Golfový hotel nebo na Letní vilu s plaveckým bazénem.

Rodinná vila měří přes 22 cm na výšku, 36 cm na šířku a 14 cm do hloubky.

Golfový hotel měří přes 24 cm na výšku, 30 cm na šířku a 13 cm do hloubky.

Letní vila s bazénem měří přes 13 cm na výšku, 20 cm na šířku a 23 cm do hloubky.

Doporučený věk: od 8 do 12 let

Určení: pro holky i kluky

Počet dílků: 728