LEGO® Disney Princess 41066 Dobrodružství na saních s Annou a Křištofem + dárek zdarma

L41066

  • Na dotaz
849 Kč
Kategorie: Disney Princess
Doporučený věk: od 5 do 12 let
Počet dílků: od 101 do 200
Určení: pro holky
Položka byla vyprodána...
 

Pomoz Anně a Kristoffovi přinést léto zpět do Arendelle!

 Připoj se k Anně a Kristoffovi, zatímco se vydávají na dobrodružství na saních, aby přinesli léto zpět do Arendelle. Zastav se v obchodní stanici potulného Okena na horkou čokoládu a pro zásoby na zimu, a nezapomeň koupit trochu mrkve, abys mohl nakrmit soba Svena. Potom zazpívej několik melodií v doprovodu Kristoffova bendža, než se krásně vyspíš. Ráno uháněj mrazivou krásnou krajinou a užívej si ledové dobrodružství!

Součástí jsou minipanenky Anny a Kristoffa a navíc sob Sven.

Součástí jsou Kristoffovy saně určené k ledovým dobrodružstvím, obchodní stanice potulného Okena kvůli nákupům zásob a stodola, kde si můžeš odpočinout. Obchodní stanice potulného Okena obsahuje otevírací okno a dveře, navíc stodola s funkcí sypání sena do koryta, abys mohla nakrmit Svena, a se slaměnými židlemi, ze kterých se dají udělat postele. Projížděj po ledu s Annou a Kristoffem a přines do Arendelle léto. Mezi doplňky najdeš bendžo, lyže, peníze, mrkve, batoh, lahvičku s parfémem, kostku ledu, cepín a 2 hrnky.

Sáně měří přes 7 cm na výšku, 17 cm na délku a 6 cm na šířku. Obchodní stanice potulného Okena měří přes 10 cm na výšku, 10 cm na šířku a je 5 cm hluboká. Stodola měří přes 6 cm na výšku, 10 cm na šířku a je 4 cm hluboká.

Doporučený věk: od 5 do 12 let

Určení: pro holky

Počet dílků: 174