LEGO® Disney Princess 41068 Oslava na hradě Arendelle + dárek zdarma

L41068

  • Na dotaz
1 699 Kč
Kategorie: Disney Princess
Doporučený věk: od 6 do 12 let
Počet dílků: od 301 do 500
Určení: pro holky
Položka byla vyprodána...
 

Oslav Anniny narozeniny na hradě Arendelle!

Pomoz Else a Olafovi připravit venkovní nádvoří na Anninu oslavu, ale dávej pozor, ať se malí sněhuláčci nedostanou ke sladkostem! Je čas vzbudit Annu a hledat její narozeninové dárky, které jsou ukryté po celém hradě. Jaké dárky dostane? Připrav se u zkrášlovacího stolku v Annině ložnici. Pátrej po dárcích v obývacím pokoji, ve kterém jsou hodiny po dědečkovi. Potom se sklouzni po střeše na nádvoří a užij si dort a narozeninové oslavy!

Součástí jsou minipanenky Elsy a Anny s oblečením z Oslavy v Ledovém království, navíc sněhulák Olaf a 3 malí sněhuláčci.

Na hradě Arendelle najdeš obývací pokoj s krbem, pohovkou a hodinami po dědečkovi; Anninu ložnici s nočním stolkem a krbem; a Elsinu ledovou komnatu se zámkem na dveřích a skluzavkou ze střechy. Narozeninová scéna na nádvoří z Oslavy v Ledovém království obsahuje dvoupatrový narozeninový dort, stolek se dvěma židlemi a 2 stánky s balónky. Pomoz Else uspořádat pro Annunezapomenutelnou narozeninovou oslavu. Mezi doplňky najdeš muffiny, skleničky, brusle, dárky, hrnek a pozvánku na oslavu. Prozkoumej hrad Arendelle a přehrávej si scény z Ledového království a Oslavy v Ledovém království od Disney.

Hrad Arendelle měří přes 27 cm na výšku, 22 cm na šířku a 13 cm do hloubky.

Doporučený věk: od 6 do 12 let

Určení: pro holky

Počet dílků: 477