LEGO® DUPLO® 10846 Kavárna Flo + dárek zdarma

L10846
  • 1 399 Kč 100 Kč –7 %
  • Na dotaz
1 299 Kč
Kategorie: Disney
Doporučený věk: od 2 do 5 let
Počet dílků: od 26 do 50
Určení: pro kluky
Položka byla vyprodána...
 

Fanoušci filmu Auta 3 od Disney•Pixar si zamilují vymýšlení příběhů o přátelství s těmito ikonickými postavami z Kardanové Lhoty. Pomozte svým malým fanouškům filmu Auta zdokonalovat své jemné motorické dovednosti při stavění Bleska McQueena, Cruze Ramirezovou a Macka. Jakmile odjedou z Floininy kavárny V8, může jim Vaše dítě doplnit palivo u benzínové pumpy. Užijí si spoustu zábavy, až budou s Bleskem McQueenem sjíždět o rampě do Mackova přívěsu, ve kterém se vydají vstříc dalšímu závodu.

Součástí jsou sestavitelné postavy Blesk McQueen, Cruz Ramirezové a Mack od Disney•Pixar

Floina kavárna V8 obsahuje průčelí a benzínovou pumpu. Součástí jsou kostky zdobené jako číselník u benzínové pumpy a výstavní cedule Floiny kavárny V8. Mezi doplňky najdeš plechovku oleje a benzínovou pumpu.

Podporujte rané dovednosti vytváření situačních scénářů díky těmto oblíbeným postavám od Disney•Pixar. Malé děti si zamilují ježdění v autech a vytváření svých vlastních závodních příběhů. Otevři Mackův přívěs a vjeď s jedním z vozů dovnitř.

Pomozte svému dítěti osvojit si díky tomuto zábavnému modelu základní stavitelské dovednosti. Malí fanoušci filmu Auta ho budou velmi rádi stavět a přestavovat, aby se hodil do různých příběhů.

Blesk McQueen a Cruz Ramirezová měří každý více jak 5 cm na výšku, 9 cm na délku a 6 cm na šířku.

Mack měří přes 12 cm na výšku, 26 cm na délku a 7 cm na šířku.

Průčelí Floiny kavárny V8 měří přes 13 cm na výšku, 12 cm na šířku a 6 cm do hloubky.

Doporučený věk: od 2 do 5 let

Určení: pro kluky

Počet dílků: 28