LEGO® Elves 41185 Kouzelná záchrana ze skřetí vesnice + dárek zdarma

L41185
  • 1 699 Kč 150 Kč –9 %
  • Na dotaz
1 549 Kč
Kategorie: Elves
Doporučený věk: od 7 do 12 let
Počet dílků: od 501 do 1000
Určení: pro holky
Položka byla vyprodána...
 

Prozkoumej záhadnou skřetí vesnici, aniž by tě dopadli!

Staň se součástí napínavých nových dobrodružství ve světě Elvendale ve skřetí vesnici v sadě, která obsahuje tři budovy plné různých doplňků, včetně dílny na krystaly s lupou a otáčecím stolkem pro krystaly, dílny na výrobu klecí s vyhlídkou a sklepení s funkcí výbuchu brány, kterou aktivuješ stažením rostliny.

Součástí sady jsou dvě minifigurky-panenky: Azari a Farran, navíc tři figurky skřetů: Bieblin, Fibblin a Smilin, a figurky pantera Panthary a chameleona Hideeho.

Součástí sady jsou tři budovy skřetí vesnice: dílna na krystaly, dílna na výrobu klecí a sklepení. Dílna na výrobu krystalů obsahuje otevírací dveře, truhlu s pokladem, lupu a otáčecí pracovní stůl s krystalem, záchod, postel s tajnou zásuvkou, kam můžeš schovat jahody, zlé rostliny, tajné schodiště a katapult se zahradou s masožravými rostlinami. Dílna na výrobu klecí obsahuje otevírací dveře, vyhlídku, nářadí na výrobu klecí a krb. Sklepení obsahuje funkce výbuchu brány a skřetí skluzavku. Součástí je také velká klec na kolečkách s prostorem pro figurku zvířete. Střílej z katapultu zlá semínka na dílnu na výrobu krystalů a pokoušej se odlákat pozornost elfů. Zatáhni za masožravou rostlinu, abys rozbila bránu a osvobodila pantera. Nech hlídače Smilina sjet po skluzavce ve sklepení, aby mohl pronásledovat elfy. Mezi doplňky najdeš lupu, noviny, kytaru, kuřecí stehýnko, dřevo na topení, zlé pokyny, hrnek, dynamit, sekeru, mapu, konev, dalekohled, sklenici s broukem, kladivo, ohniště, síť na zajmutí, kostky ohnivé moci a pozemské moci, dvě jahody, tři zlá semínka a dva krystaly. Další proradné skřety lze najít a získat v dalších vybraných sadách LEGO® Elves.

Skřetí vesnice se třemi hlavními budovami v řadě měří přes 14 cm na výšku, 40 cm na šířku a 5 cm do hloubky.

Doporučený věk: od 7 do 12 let

Určení: pro holky

Počet dílků: 637