Akce

LEGO® Friends 41128 Vesmírná atrakce v zábavním parku + dárek zdarma

L41128
  • 599 Kč 101 Kč –17 %
  • Na dotaz
498 Kč
Kategorie: Friends
Doporučený věk: od 6 do 12 let
Počet dílků: od 101 do 200
Určení: pro holky
Položka byla vyprodána...
 

Otáčej se závratnou rychlostí na vesmírné atrakci v zábavním parku!

 Olivie se posadila do rakety a je připravená na úžasnou jízdu. Začni s ní pomalu otáčet, jakmile se atrakce rozjede, potom rychleji a rychleji. Sleduj, jak se ramena atrakce zvedají do vzduchu a atrakce se otáčí rychleji... a usměj se, až tě budou fotit! Pomoz Olivii po jízdě najít její fotografii v kabince na focení - chce si ji totiž koupit. Potom se zastav na zmrzlinu, zatímco budeš čekat na další jízdu!

Obsahuje minifigurku-panenku Olivie v letním oblečení.

Obsahuje otáčecí vesmírnou atrakci se 3 raketami na 3 kloubových ramenech, které se zvedají výše, jak se atrakce točí rychleji. Obsahuje také kabinu na focení s pohyblivým fotoaparátem a tabuli s prodejem fotek, které zachytíš během jízdy, navíc stánek se zmrzlinou. Mezi doplňky najdeš fotografii, účet, 2 zmrzliny a nanuk.

Zjisti, jak rychle dokážeš s atrakcí otáčet a podívej se, jak kloubová ramena zvedají rakety. Fotografuj zákazníky užívající si atrakci a prodávej je ve stánku. Otevři mrazák stánku se zmrzlinou a vyber si zmrzlinu, aby ti po jízdě na atrakci bylo lépe.

Vesmírná atrakce v zábavním parku měří přes 13 cm na výšku, 18 cm na šířku a 18 cm do hloubky. Kabinka na focení měří přes 10 cm na výšku, 6 cm na šířku a 2 cm do hloubky. Stánek se zmrzlinou měří přes 3 cm na šířku, méně jak 2 cm na výšku a 2 cm do hloubky.

Zkombinuj se 41127 zábavním parkem - atrakcí, 41129 zábavním parkem - dodávkou s párky v rohlíku a se 41130 zábavním parkem - horskou dráhou a postav zábavní park v Heartlake.

Doporučený věk: od 6 do 12 let

Určení: pro holky

Počet dílků: 191