LEGO® Friends 41130 Horská dráha v zábavním parku + dárek zdarma

L41130

  • Na dotaz
2 899 Kč
Kategorie: Friends
Doporučený věk: od 8 do 12 let
Počet dílků: více než 1000
Určení: pro holky
Položka byla vyprodána...
 

Užij si na atrakcích v zábavním parku spousty zábavy!

 Projdi turnikety zábavního parku a postav se do fronty na horskou dráhu. Posaď se na přední sedadlo, rozsviť svítící kostku a vyraz na jízdu - aaaaaaaaaaa! Potom si užij klidnější jízdu na ruském kole nebo si zajdi na atrakci, kde budeš padat z věže, stáhni před sebe bezpečnostní madlo a jsi připravena řítit se k zemi a při tom se točit. Po jízdě si můžeš koupit fotografie a jídlo, o které se můžeš podělit s kamarády. Ani nebudeš chtít, aby tvůj den v zábavním parku skončil!

Obsahuje 4 minifigurky-panenky: Emu, Andreu, Matthewa a Nayu, všechny v letním oblečení.

Obsahuje horskou dráhu, ruské kolo, adrenalinovou věž, vstupní stánek a jídelní prostor.

Roztlačovací horská dráha obsahuje 4 vozíky (do každého lze usadit minifigurku-panenku), funkční svíticí kostku, vstupní prostor s otevírací bezpečnostní bariérou, kontrolní panel s páčkami, fotoaparát a dlouhou trať s různými překážkami.

Otáčející se ruské kolo obsahuje schůdky do 6 visících gondol (do každé lze usadit minifigurku-panenku).

Adrenalinová věž obsahuje 2 vozy s otevíracími bezpečnostními zábranami, úžasnou otáčecí funkci během sjíždění dolů a fotoaparát.

Vstupní stánek obsahuje otáčecí turniket a pokladnu, kde si můžeš koupit fotky z atrakcí. Jídelní prostor obsahuje vozík s popcornem s otáčecími koly, 2 stoly, 4 židličky a informační tabuli zábavního parku s mapou. Mezi doplňky zábavního parku najdeš 2 lístky, minci, bankovku, 2 fotografie a mapu. Mezi jídelními doplňky najdeš 2 krabičky popcornu, 2 plátky melounu, jablko, párek v rohlíku, láhev s vodou a láhev se sodovkou. Mezi zkrášlovacími doplňky najdeš 2 sluneční brýle a mašli do vlasů.

Posaď minifigurku-panenku do předního vozíku, abys zapnula svíticí kostku a můžeš sledovat všechny skvělé funkce, které můžeš na horské dráze aktivovat! Dojeď s vozem na vrcholek adrenalinové věže a během jízdy dolů v otočkách se usměj na fotoaparát. Otáčej pomalu ruským kolem a vychutnej si úžasný výhled z vrcholku. Vezmi si krabičku výtečného popcornu, párek v rohlíku nebo plátek melounu z jídelního prostoru.

Vláček z horské dráhy se 4 vozíky měří přes 3 cm na výšku, 17 cm na délku a 3 cm na šířku. Horská dráha je dlouhá 71 cm. Ruské kolo měří přes 31 cm na výšku, 29 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Adrenalinová věž měří přes 33 cm na výšku, 12 cm na šířku a 6 cm do hloubky. Stánek u vstupu měří přes 7 cm na výšku, 11 cm na šířku a 3 cm do hloubky. Vozík s popcornem měří přes 5 cm na výšku, 5 cm na délku a méně jak 2 cm na šířku.

Zkombinuj se 41127 zábavním parkem - atrakcí, 41128 zábavním parkem - vesmírnou atrakcí a se 41129 zábavním parkem - dodávkou s párky v rohlíku a postav zábavní park v Heartlake.

Doporučený věk: od 8 do 12 let

Určení: pro holky

Počet dílků: 1124