LEGO® Friends 41313 Letní bazén v městečku Heartlake + dárek zdarma

L41313
  • 1 299 Kč 100 Kč –8 %
  • Na dotaz
1 199 Kč
Kategorie: Friends
Doporučený věk: od 6 do 12 let
Počet dílků: od 501 do 1000
Určení: pro holky
Položka byla vyprodána...
 

Užij si plavání na sluníčku v Letním bazénu v městečku Heartlake!

LEGO® Friends Letní bazén v městečku Heartlake je ideálním místem na to, kde být, když svítí sluníčko, s dlouhou skluzavkou do vody, skokanským prknem a barem pro plavce, kde si můžeš dát osvěžující nápoj. Za akváriem najdeš venkovní sprchu, ale také záchod, věžičku pro plavčíka a vířivku s lehátkem pro skutečně úžasný zážitek při odpočívání.

Součástí jsou minifigurky-panenky Andrey a Martiny.

Obsahuje bazén, vířivku a prostor s lehátkem, záchod a věžičku pro plavčíka. Bazén obsahuje kroucenou skluzavku, pružné skokanské prkno, gumový kruh, nafukovací lehátko, akvárium, sprchu, televizní obrazovku, dva reproduktory, fontánu, bar pro plavce a schody dolů k vířivce. Záchod obsahuje otevírací dveře, záchodovou mísu, umyvadlo a otevírací skříňku. Mezi doplňky najdeš míč, sklenice, třešně, ananas, bankovku, noviny, košík a zmrzlinu. Pomoz Andree odhodlat se a skočit ze skokanského prkna! Bav se znovu a znovu na skluzavce, potom doplav k baru a objednej si džus. Najdi si tiché místečko ve vířivce nebo v prostorách s lehátkem, kde můžeš odpočívat.

Letní bazén s barem pro plavce měří přes 18 cm na výšku,24 cm na šířku a 23 cm do hloubky. Vířivka a prostory s lehátkem měří přes 7 cm na výšku, 12 cm na šířku a 4 cm do hloubky. Blok se záchodem měří přes 9 cm na výšku, 6 cm na šířku a 4 cm do hloubky. Věžička pro plavčíka měří přes 7 cm na výšku, 3 cm na šířku a 3 cm do hloubky.

Doporučený věk: od 6 do 12 let

Určení: pro holky

Počet dílků: 589