LEGO® Friends 41314 Stephanie a její dům + dárek zdarma

L75914

  • Na dotaz
1 899 Kč
Kategorie: Friends
Doporučený věk: od 6 do 12 let
Počet dílků: od 501 do 1000
Určení: pro holky
Položka byla vyprodána...
 

Prozkoumávej a hraj si se sadou LEGO® Friends Stephaniin dům, která obsahuje kuchyni s klenutým oknem, otevírací lednici a troubu, obývací pokoj s televizí a točitým schodištěm nahoru do ložnice se zahnutým balkónem, sprchou a pracovnou. Užívej si s kamarádkami klidné chvíle v houpacím křesle na verandě a starej se o malého králíčka v jeho králíkárně.

Součástí jsou tři minifigurky-panenky: Stephanie, tatínek James a maminka Alicia, navíc figurka malého králíčka Chiliho.

Obsahuje modulární dvoupatrový dům s kuchyní, verandou, obývacím pokojem, točitým schodištěm, ložnicí, koupelnou, pracovnou a králíkárnou. Spodní patro obsahuje otevírací vstupní dveře, chodbu s otevíracími dveřmi, kuchyni s klenutým oknem, otevírací troubou, plotýnkou, digestoří, dřezem a stolem se židlí a sedačkou u okna, a obývací pokoj s otevíracími dveřmi, pohovkou, kávovým stolkem a televizí. V horním patře najdeš ložnici s postelí, stolkem a otevíracími dveřmi na zahnutý balkón, místnost se sprchou a se záchodem, sprchu a umyvadlo, a pracovnu se stolem, otáčecí židlí a notebookem. Venku se nachází veranda s houpacím křeslem, kam si mohou sednou minifigurky-panenky, poštovní schránka a králíkárna. Mezi doplňky najdeš koláč, dva muffiny, pánvičku, tři talíře, misku, nádobí, sklenici, postavitelný vysavač, lahvičku se šampónem, lahvičku parfému,kartáč, dva časopisy, košík, mrkev, květiny a vázu. Postav a uprav si tento překrásný modulární dům s okny z barevného skla. Pracuj v kuchyni se Stephanií a vyrábějte výtečné pochoutky pro všechny její kamarády. Pomoz mamince Alicii nakrmit malého králíčka, zatímco tatínek James vysává v obývacím pokoji. Vyjdi po točitých schodech a vydej se na balkón, abys viděla přicházející hosty, anebo si užívej chvíle klidu s kamarádkami na houpacím křesle na verandě.

Stephaniin dům měří přes 22 cm na výšku, 25 cm na šířku a 27 cm do hloubky. Králíkárna měří přes 3 cm na výšku, 3 cm na šířku a je 3 cm hluboká.

Doporučený věk: od 6 do 12 let

Určení: pro holky

Počet dílků: 622