LEGO® Friends 41318 Nemocnice v Heartlake + dárek zdarma

L41318

  • Na dotaz
2 399 Kč
Kategorie: Friends
Doporučený věk: od 7 do 12 let
Počet dílků: od 501 do 1000
Určení: pro holky
Položka byla vyprodána...
 

Nemocnice v Heartlake od LEGO® Friends má tři podlaží plné pokojů a lékařského vybavení, využívaného při péči o pacienty. Jsou tu nemocniční jesličky s postýlkou a váhami, rentgenový kout se skenerem a světelným boxem a ordinace s postelí a mikroskopem na zkoumání vzorků. Čekárna v přízemí má recepci a prodejní automat a také nouzový vstup pro pacienty, přijíždějící sanitkou nebo helikoptérou.

Součástí jsou tři minifigurky - panenky: Olivie v uniformě zdravotní sestry, Henry a doktorka Patelová, navíc figurka miminka Oly.

Obsahuje třípatrovou upravitelnou nemocnici, helikoptéru s nosítky, sanitku s nosítky na kolečkách, invalidní vozík, kočárek, lékařský vozík a kolo. Nemocnice má čekárnu s posuvnými dveřmi, recepcí, posezením, prodejním automatem, osvěžovačem a akváriem, nouzový vchod s křídlovými dveřmi; rentgenový kout s otočnou postelí, skenerem, světelným boxem a kostrou, jesličky s houpací postýlkou, váhami a sociálním zařízením s přebalovacím stolem, ordinaci s lůžkem, monitorem a mikroskopem a přistávací plochu pro helikoptéru. Mezi doplňky najdeš odlitek ruky, rentgenové dlaždice, zvětšovací sklo, lahvičky na vzorky, nůžky, upozornění na mokrou podlahu a láhev na krmení. Zahaj akci, jakmile přijede sanitka a spěchej s pacientem nouzovým vchodem. Udělej Henrymu rentgen ruky a dej mu ruku do sádry, aby se brzy zahojila. Užij si krmení a vážení novorozeného miminka v jesličkách. Pomoz doktorce léčit pacienty během standardních obchůzek s lékařským vozíkem. Vymýšlej další a další příběhy o pacientech a jejich uzdravování.

Přestavuj tuto upravitelnou sadu mnoha různými způsoby.

Nemocnice měří přes 27 cm na výšku, 30 cm na šířku a 7 cm do hloubky.

Sanitka měří přes 6 cm na výšku, 12 cm na délku a 4 cm na šířku.

Helikoptéra i s rotory měří přes 7 cm na výšku, 11 cm na délku a 4 cm na šířku.

Doporučený věk: od 7 do 12 let

Určení: pro holky

Počet dílků: 871