LEGO® Juniors 10734 Demoliční práce na staveništi + dárek zdarma

L10734

  • Na dotaz
849 Kč
Kategorie: Juniors
Doporučený věk: od 4 do 7 let
Počet dílků: od 101 do 200
Určení: pro kluky
Položka byla vyprodána...
 

Vezmi si svou pracovní helmu a dej se do práce na stavbě v LEGO® City v sadě, která obsahuje snadno sestavitelná vozidla včetně sklápěčky, rypadla s otáčecím zadním ramenem a demoliční jeřáb s koulí, navíc budovu ve výstavbě.

Obsahuje tři minifigurky stavbařů.

Součástí je sklápěčka, rypadlo a demoliční jeřáb, navíc budova ve výstavbě. Sklápěčka obsahuje kabinu pro minifigurku a sklápěcí otevírací korbu. Rypadlo obsahuje zvedací přední radlici, zadní rameno a otevírací klec na kabině pro minifigurku. Demoliční jeřáb obsahuje stojan s žebříkem v zadní části, otáčecí sedadlo pro minifigurku a otáčející se rameno s demoliční koulí. Budova ve výstavbě obsahuje dveře s rámem, střechu a stěnu, kterou je možné strhnout s pomocí demoličního jeřábu. Sklop korbu sklápěčky a vylož stavební materiál tam, kde potřebuješ. Rozhoupej demoliční kouli na demoličním jeřábu a strhni s její pomocí stěnu staré budovy. Nakládej sklápěčku pomocí rypadla. Mezi doplňky najdeš nářadí, dvě cedule upozorňující na práci na silnici, kužely, stavební kostky a vysílačku.

Budova ve výstavbě měří přes 8 cm na výšku, 4 cm na šířku a 4 cm do hloubky. Sklápěčka s otevírací korbou měří přes 8 cm na výšku, 13 cm na délku a 6 cm na šířku. Rypadlo se zdviženým ramenem měří přes 13 cm na výšku, 20 cm na délku a 6 cm na šířku. Demoliční jeřáb se staženou koulí měří přes 13 cm na výšku, 8 cm do hloubky a 5 cm na šířku.

Doporučený věk: od 4 do 7 let

Určení: pro kluky

Počet dílků: 175