LEGO® DUPLO® 10835 Rodinný dům + dárek zdarma

L10835
  • 1 199 Kč 80 Kč –7 %
  • Na dotaz
1 119 Kč
Kategorie: Město
Doporučený věk: od 2 do 5 let
Počet dílků: od 51 do 100
Určení: pro holky i kluky
Položka byla vyprodána...
 

Přehrávej si scénáře ze skutečného života v LEGO® DUPLO® Moje město: snadno pochopitelném a rozpoznatelném světě s moderními DUPLO figurkami. V tomto snadno postavitelném domě najdete nekonečné množství možností ke hraní - malé děti se mohou bavit cvičením různých aktivit a postupů od ranního vstávání, přípravy a jedení jídla, až k umývání auta. Sledujte, jak se jejich dovednosti týkající se situačních scénářů rozvíjí při přehrávání každodenních situací se třemi DUPLO figurkami.

Součástí jsou tři figurky LEGO® DUPLO®: maminka, tatínek a dítě.

Obsahuje modulární dům se třemi patry, s kuchyní s otevírací troubou, koupelnou se záchodem, umyvadlem a otevírací skříňkou se zrcadlem, ložnicí s postelemi, dětským pokojem s otevíracími okny, střešní terasou s jídelnou, vnitřními poličkami, otevíracími dveřmi a autem. Obsahuje kostky zdobené obrázky jako je zrcadlo, toaletní papír, budík, trouba a plyšový medvídek, které slouží jako začátky příběhů. Mezi doplňky najdeš hrnec na vaření, talíř, bagety, konvici, hrnek, kartáč a květiny.

Používejte moderní postavy, doplňky a zdobené kostky, s jejichž pomocí Vaše malé dítě snáze pochopí denní rutinu a každodenní situace, které si s ním můžete přehrávat. Tento zábavný a snadno postavitelný Rodinný dům rozvíjí rané stavitelské dovednosti a poskytuje nekonečné množství možností ke hře. Malé děti si zamilují, když si budou moci hrát na to, že tatínkovi pomáhají umývat auto nebo péct bagety v troubě.

Modulární budova znamená, že tento model může být přestavěn a předělán mnoha různými způsoby.

Rodinný dům měří přes 28 cm na výšku, 38 cm na šířku a 9 cm do hloubky.

Auto měří přes 4 cm na výšku, 9 cm na délku a 6 cm na šířku.

Doporučený věk: od 2 do 5 let

Určení: pro holky i kluky

Počet dílků: 69