LEGO® DUPLO® 10840 Velká pouť + dárek zdarma

L10840
  • 1 999 Kč 150 Kč –8 %
  • Na dotaz
1 849 Kč
Kategorie: Město
Doporučený věk: od 2 do 5 let
Počet dílků: od 101 do 200
Určení: pro holky i kluky
Položka byla vyprodána...
 

Uspořádejte velkou víkendovou rodinnou zábavu s moderními figurkami od LEGO® DUPLO® na zářivé a pestrobarevné Velké pouti. Vaši nejmenší si zamilují stavění Ruského kola a pozorování autíček rotujících při jeho otáčení, točení kolotočem s funkcí ozubených koleček a čtyřmi jezdeckými koníky a hraní si s velkými vlnovitými skluzavkami znovu a znovu. Mohou také řídit vláček a navštívit stánek se zmrzlinou, odmontovat obří zmrzlinu a dát ji mamince nebo tatínkovi! Součástí je pět DUPLO figurek.

Součástí je pět figurek LEGO® DUPLO®: dva dospělí a tři děti.

Součástí je Ruské kolo s třemi autíčky a funkcí otáčení, točící se kolotoč se čtyřmi figurkami koníků a funkcí ozubených koleček, dvě vlnovité skluzavky, vláček s vagónem, stánek se zmrzlinou se stolkem a židličkami, a blok toalet se záchodem a umyvadlem. Obsahuje kostky zdobené jako zmrzliny, pomerančový džus, měřidlo výšky, toaletní papír a lahvičky s mýdlem. Mezi doplňky najdete fotoaparát, balónky, šlehačku a hrnek.

Pomozte svému dítěti naučit se používat otáčecí funkce a roztočit Ruské kolo a kolotoč. Vaši nejmenší si zamilují klouzání po vlnovité skluzavce s figurkami LEGO® DUPLO® i ježdění s vláčkem. Využijte moderní postavy, doplňky a obrázkové kostky a užijte si parádní rodinnou zábavu na pouti.

Ruské kolo měří přes 38 cm na výšku, 19 cm na šířku a 16 cm do hloubky. Kolotoč měří přes 20 cm na výšku, 21 cm na šířku a 19 cm do hloubky. Zmrzlinový stánek měří přes 24 cm na výšku, 12 cm na šířku a 7 cm do hloubky. Vláček měří přes 9 cm na výšku, 24 cm na délku a 6 cm na šířku.

Doporučený věk: od 2 do 5 let

Určení: pro holky i kluky

Počet dílků: 106