LEGO® Minecraft 21137 Jeskyně v horách + dárek zdarma

L21137
  • 1 z 3

  • Na dotaz
8 699 Kč
Kategorie: Minecraft
Doporučený věk: od 8 do 14 let
Počet dílků: více než 1000
Určení: pro kluky
Položka byla vyprodána...
 

Objev Jeskyni v horách!

Postav si Jeskyni v horách a prozkoumej ji. Obsahuje úžasnou důlní dráhu s integrovaným výtahem poháněným rudým kamenem a spoustu dalších funkcí, včetně výbuchu dynamitu, otáčecí pavoučí líhně, výbuchu nabitého Creepera a chrlení lávy. Umísti svítící kostku a rozsviť tak rotujícího pavouka, zeď z rudého kamene, svítící dýni, noční přístřešek, pec, lávu nebo pochodeň, která osvětluje vstup do jeskyně. Užívej si tvořivá dobrodružství ze světa Minecraft™ s touto snadno přestavitelnou a upravitelnou stavebnicí LEGO® Minecraft, ve které najdeš své oblíbené postavy a předměty.

Součástí jsou dvě minifigurky: Steve a Alex, navíc jeskynní pavouk, vlk, vlče, sliz, dva malé slizy, dva netopýři, zombie, enderman, kostlivec, ovce a nabitý Creeper™.

Obsahuje důlní dráhu s integrovaným výtahem poháněným rudým kamenem, dva důlní vozíky, úkryt s postelí, řemeslným stolkem a pochodní, skrýš na vrcholku hory s postelí, pochodní a pecí, navíc svítící kostku, stromy, vodopád, lávu a pochodně. Rozlož model a dostaň se do detailního interiéru. Navíc ho můžeš přestavovat pomocí oddělitelných sekcí, které se snadno spojují. Vyjmi kousky diamantové rudy a aktivuj funkci chrlení lávy. Aktivuj líheň jeskynních pavouků. Aktivuj funkci výbuchu Creepera. Naskoč do důlního vozíku a ujížděj po podzemní trati. Pomocí výtahu poháněného rudým kamenem se můžeš dostat až na vrcholek hory. Odpal dynamit a prodluž tak tunel pro další koleje. Umísti svítící kostku a rozsviť tak rotujícího pavouka, zeď z rudého kamene, svítící dýni, noční přístřešek, pec, lávu nebo pochodeň, která osvětluje vstup do jeskyně. Vyzkoušej snadný přístup do detailní vnitřní části. Obleč si své zlaté brnění, popadni svůj diamantový meč a štít a připrav se na bitvu! Mezi zbraněmi najdeš meč a luk. Mezi doplňky najdeš hodiny ze světa Minecraft™, pavoučí oči, cedule, mapy, zlaté brnění, štít, dynamit a osm kousků různé rudy, včetně diamantové, lapis lazuli, smaragdové, rudého kamene, zlaté, železné a dvou kousků uhlí. Snadno přestavitelný a upravitelný design - vyber si ze tří možností, jak model pozměnit.

Jeskyně měří přes 31 cm na výšku, 53 cm na šířku a 29 cm do hloubky.

Doporučený věk: od 8 let

Určení: pro kluky

Počet dílků: 2863