LEGO® Nexo Knights 70356 Úžasně ničivý Kamenný kolos + dárek zdarma

L70356
  • 1 999 Kč 150 Kč –8 %
  • Na dotaz
1 849 Kč
Kategorie: Nexo Knights
Doporučený věk: od 8 do 14 let
Počet dílků: od 501 do 1000
Určení: pro kluky
Položka byla vyprodána...
 

Pomoz Clayovi a Macy zastavit Úžasně ničivý Kamenný kolos!

Seber veškerou odvahu a spoj se s hrdiny LEGO® NEXO KNIGHTS™ - Macy a Kamenným Clayem a postav se Jestrovi, generálu Gargovi a Úžasně ničivému Kamennému kolosu. Tato obrovská sestavitelná figurka obsahuje rychlopalný šestiranný vystřelovač, dvě nohy s vestavěnými otevíracími vězeňskými celami, klapající čelisti, velká pohyblivá křídla, „boxovací“ paže a korunu Zapomenutých Sil. Přidělej Kamenného Claye ke štítovému kluzáku s pohyblivými křídly, vlož jeho meč a použij ho jako létající zbraň. Součástí jsou čtyři skenovatelné štíty a čtyři minifigurky.

Součástí jsou čtyři minifigurky: Jestro, generál Garg, Kamenný Clay a Macy, navíc figurka sestavitelného Úžasně ničivého Kamenného kolosu.

Úžasně ničivý Kamenný kolos má velká pohyblivá křídla, klapající čelisti, dvě nohy s otevíracími vězeňskými celami, „boxovací“ paže, rychlopalný šestiranný vystřelovač, ohebné pařáty a korunu se šesti držáky na štíty se Zapomenutými Silami. Clayův štítový kluzák obsahuje dvě křídla, držák štítu a držák zbraně. Pohni s páčkou a aktivuj klapající čelisti a mávající křídla! Otoč rychlopalným šestiranným vystřelovačem a začni pálit blesky. Otoč pažemi a spusť boxovací efekt. Mezi zbraněmi najdeš kamenný meč Kamenného Claye, Macyin palcát, Jestrovu hůl s držákem na štít Zakázané Síly a bleskovou hůl generála Garga. Mezi doplňky najdeš dva Bouldrony, Brickstera a dva držáky štítu.

Skenuj štíty s NEXO Silami Prokleté brnění a Velící zvolání a Zapomenutými Silami Hrozivé tání a Chrlící puklina a posílíš tím ve hře LEGO® NEXO KNIGHTS™!

Kamenný kolos měří přes 32 cm na výšku.

Štítový kluzák měří přes 7 cm na délku a 6 cm na šířku, a téměř 2 cm na výšku.

Doporučený věk: od 8 do 14 let

Určení: pro kluky

Počet dílků: 785