LEGO® Ninjago 70617 Chrám nejmocnější zbraně + dárek zdarma

L70617
  • 1 z 3
  • 2 999 Kč 250 Kč –8 %
  • Na dotaz
2 749 Kč
Kategorie: Ninjago
Doporučený věk: od 8 do 14 let
Počet dílků: více než 1000
Určení: pro kluky
Položka byla vyprodána...
 

Vyhni se pastem uvnitř chrámu!

Připoj se k misi nindžů a dostaň se do Chrámu nejmocnější zbraně z filmu LEGO® NINJAGO® FILM. Chrám obsahuje tajný vchod, funkci padacích dveří, funkci shození kamene a dynamitu, pasti v podobě sekajících mečů a střílejících čepelí, hladomornu, závěsné klece k uvěznění minifigurky, vytahovací sekci s kůly pro přeskakování s minifigurkou - až k vytoužené truhle s pokladem. Tato sada obsahuje sedm minifigurek s různými zbraněmi a dvě sestavitelné figurky strážců chrámu - pro nekonečné hraní plné akce.

Obsahuje 7 minifigurek: Kai, Nya, Cole, Zane, Lloyd, Jay a Garmadon z džungle (se čtyřmi pažemi a oblečením do džungle - novinka pro srpen 2017) a dvě sestavitelné figurky strážců chrámu.

Obsahuje velké hlavní vstupní dveře, padací dveře, pasti v podobě padajícího kamene a dynamitu, hladomornu s tajným vchodem/únikovou cestou, knihovnu se svitkem a skrytou vystřelovací čepelí (střílí disky s čepelovým zdobením), místnost se zlatým mečem a pastí v podobě sekajícího meče, skladiště s mečem asestavitelnou vázou, dvě podkrovní místnosti, závěsnou klec s místem pro minifigurku, maják s průsvitně modrým plamenem, vysouvací sekci s kůly, po kterých může minifigurka přeskákat až k truhle s pokladem a sochu, navíc různé doplňky, včetně kostlivce, pavouka a 2 hadů. Vypusť kámen a sraz minifigurku, pak otoč ovládacím kolečkem a vytáhni řetěz, ať je kámen připraven na dalšího vetřelce! Zmáčkni páčku a otevři tajný vchod/únikový východ z hladomorny. Aktivuj skrytý vystřelovač čepelípod svitkem a poraz minifigurku. Otoč ovladačem - spusť sekající meč a sraz tím minifigurku. Mezi zbraněmi najdeš dvě Kaiovy katany, Nyino ozdobné kopí, Coleovo kladivo, Zaneův luk a šíp, Lloydův čínský ozdobný meč, Jayův cep s bodcem a čtyři meče Garmadona z džungle. Mezi doplňky najdeš Kaiovo pouzdro na meč a Zaneův toulec.

Přehrávej si napínavé scény z filmu LEGO® NINJAGO® FILM.

Chrám nejmocnější zbraně měří přes 49 cm na výšku, 38 cm na šířku a 28 cm do hloubky. Každý chrámový strážce měří přes 10 cm na výšku.

Doporučený věk: od 9 do 14 let

Určení: pro kluky

Počet dílků: 1403