LEGO® Speed Champions 75883 MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ Team + dárek zdarma

L75883
  • 2 999 Kč 200 Kč –7 %
  • Na dotaz
2 799 Kč
Kategorie: Speed Champions
Doporučený věk: od 8 do 14 let
Počet dílků: od 501 do 1000
Určení: pro kluky
Položka byla vyprodána...
 

Vyzkoušej si všechny role ve špičkovém závodním týmu v den závodu!

Přehraj si celý den závodu s MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ Team s touto úžasně detailní sadou LEGO® Speed Champions, která obsahuje 2 postavitelné hybridní vozy Mercedes F1 W07. Sada je plná herních detailů a funkcí a obsahuje plně vybavenou garáž v boxech s funkcí zvedání auta, a stěnu boxu s monitorem, šachovnicový praporek a průsvitná startovní a cílová světla. Zažij atmosféru velkého závodu s kamerovou soupravou s nastavitelným ovládáním kamery, navíc hlavní tribuna s velkou obrazovkou a otáčecí funkcí, která odkryje pódium pro vítěze.

Obsahuje osm minifigurek: dva jezdce MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ Team, týmového manažera, dva mechaniky, prodavače párků v rohlíku, kameramana a fanouška.

Sada MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ Team obsahuje hlavní tribunu, garáž v boxech, stěnu boxu, televizní soupravu a dva hybridní vozy Mercedes F1 W07. Hlavní tribuna obsahuje sedadla pro minifigurky, mediální centrum, velkou obrazovku s informacemi o závodě a otáčecí funkcí k odkrytí druhé strany obrazovky (s tabulkou vítězů) a pódia po vítěze se zlatou trofejí, navíc průsvitná světla. Garáž v boxech obsahuje funkci zvedání auta, dvě připevněné obrazovky s informacemi o závodnících a různé doplňky, včetně heveru, dvou náhradních pneumatik, dvou náhradních poklic, pěti hasáků, vrtáku, plechovky s olejem, kladiva, značky stop a týmového loga. Detailní stěna boxů obsahuje startovní a cílovou čáru s průsvitnými zelenými, oranžovými a červenými světly, navíc monitor a šachovnicový praporek. Postavitelné hybridní vozy Mercedes F1 W07, které jsou připravené na závod, každý obsahují kokpit pro minifigurku, kola s gumovými pneumatikami, autentické designérské detaily a závodní týmové nálepky. Dívej se na závod z ptačí perspektivy v novinářském koutě s kamerovou soupravou, která obsahuje nastavitelnou kameru a ovládání kamery. Sleduj závod s minifigurkou fanouška u závodní bariéry s vysokou stěnou a dveřmi. Součástí je také stánek s párky v rohlíku se slunečníkem a párkem v rohlíku. Mezi doplňky najdeš dvě helmy závodních jezdců.

Hlavní tribuna měří přes 20 cm na výšku, 21 cm na šířku a 10 cm do hloubky. Garáž v boxech měří přes 14 cm na výšku, 28 cm na šířku a 18 cm do hloubky. Rohová bariéra měří přes 7 cm na výšku, 22 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Koutek pro novináře s kamerovou soupravou měří přes 8 cm na výšku, 10 cm na šířku a 22 cm do hloubky. Stěna boxů měří přes 7 cm na výšku, 19 cm na šířku a 3 cm do hloubky. Hybridní vozy Mercedes F1 W07 každý měří přes 4 cm na výšku, 14 cm na délku a 6 cm na šířku. Stánek s párky v rohlíku měří přes 7 cm na výšku, 5 cm na šířku a 3 cm do hloubky.

Doporučený věk: od 8 do 14 let

Určení: pro kluky

Počet dílků: 941